Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

19. Jak często zmieniać wodę w akwaterrarium żółwi wodnych?

Idealnie to wcale. Należy tylko, co 2 do 14 dni podmienić 10-30% wody. Ilość i częstotliwość dobieramy eksperymentalnie zależnie od potrzeb. Niemniej jednak przy wydajnym systemie filtracji i ustabilizowanym mini ekosystemie dwa tygodnie bez żadnej podmiany (np. wyjazd) nie powinno stanowić problemu. Aby dobrze opanować ten problem musisz poczytać o dojrzewaniu filtrów, zakładaniu biotopu i bakteriach nitryfikacyjnych. Całą wodę wymieniamy tylko w przypadku gruntownego czyszczenia zbiornika, najlepiej raz do roku. filtrowanie

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy