Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11922
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

42. Jak odrobaczać żółwia czerwonolicego?

Chciałabym odrobaczyć swoje żółwie ale Gdańskie wety nie bardzo wiedzą czym i jak… Możecie mi podpowiedzieć żebym mogła im coś zasugerować? Może znacie w 3mieście jakiegoś weta który przeprowadza odrobaczanie u żółwi? A: Re: Czerwonolice – odrobaczenie Autor: dr Robert Kupujesz Fenbendazol do odrobaczania kotów u jakiegokolwiek weterynarza (ok. 12-14 zł) i podajesz dorosłemu żółwiowi 2-4 mm (żel jest w takiej plastikowej strzykawce, trzeba pokręcić nakrętką z tyłu tłoczka, żeby wychodził ze strzykawki) np. dwukrotnie co drugi dzień, po dwóch tygodniach kurację powtarzasz.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu