Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11924
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

46. Walczę o prawa zwierząt, uwolnijcie wasze żółwie!

Oczywiście! Co prawda np. wypuszczając czerwonolice wyniszczymy populację żółwia błotnego, ale cóż wolność jest najważniejsza. Szkoda, że najczęściej nie dłużej niż do najbliższej zimy. A serio. Te żółwie (i wszystkie zwierzęta), które już mamy w domu nie mogą wrócić do natury. Dlatego, że albo destabilizują ekosystem, albo giną jako nieprzystosowane. Podobnie jak karpie, które zamiast trafić na wigilijny stół, trafiają do rzeki. Człowiek od początku swego istnienia odczuwał potrzebę hodowania zwierząt nie tylko w celach konsumpcyjnych. Dlatego żółwie będą z nami.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu