Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11914
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

38. Jak zwalczyć kamień ze ścianek?

Znacie jakiś dobry sposób na kamień i śluz powstający na ściankach akwa i wszystkim co się w nim znajduje?? tzn. żeby go skutecznie zlikwidować i zapobiec powstawaniu?? A: Re: jak zwalczyć kamień ze ścianek Autor: mordd Kamień z szyb i wystroju najłatwiej i bezpiecznie usunąć kwasem (kwasek cytrynowy, ocet). Żeby go uniknąć stosuj zmiękczoną lekko wodę (gotowana lub odstała, bądź zmiękczona preparatami torfowymi). Gotowe preparaty do usuwania kamienia zawierają również kwasy organiczne więc szkoda pieniędzy. Jeśli jest tam dodatkowo jakiś śluz to niestety musisz częściej wymieniać wodę lub ją lepiej filtrować – ten śluz to osad bakterii.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu