Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11923
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

32. Czy można trzymać rybki razem z żółwiami?

Myślę, że hodowcy rybek byliby takim pomysłem oburzeni. W chwilach przerwy w swoim szlachetnym gniewie karmiliby oczywiście swoje rybki robaczkami. Czym oczywiście byliby oburzeni hodowcy robaczków. My hodujemy żółwie i powinniśmy być oburzeni gdyby ktoś chciał je wrzucić do terrarium jakiegoś drapieżnika. Więc jeśli chcemy zachować zdrowy rozsądek to

Trzymamy rybki z żółwiami
Wybieram tanie rybki
Godzimy się z faktem, że ich populacja podlega ciągłym zmianom
Humanitaryzm nakazuje, aby miały się gdzie schronić i odpocząć
Nie dziwimy się, że ten leniwy żółw w ogóle się nie rusza mimo, że gupik pływa mu przed nosem (po co i tak „Wielki Żółw” jutro wrzuci stynkę).ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu