Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11915
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

4. Czy żółw jest drogi w utrzymaniu?

Szczerze mówiąc to tanio nie jest. Dużo rzeczy można zrobić samodzielnie ale pewne podstawy trzeba kupić (lub dać do wykonania). Skorzystaj z wyszukiwarek na forum i w internecie. Na pewno jak pokombinujesz to trochę zaoszczędzisz. Na forum zazwyczaj podaje się najtańsze rozwiązania i jeśli wszyscy mówią, że najtańszym źródłem UVB jest świetlówka to nie kombinuj i nie pytaj po raz 159 czy może być żarówka jakaś tam UV ze sklepu, którą widziałeś. Albo czy nie można bez. I nie oszczędzaj za bardzo, ostatnim wydatkiem skąpca i tak jest zawsze mała gustowna trumienka.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu