Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11924
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

18. Jakie filtry zastosować w akwaterrarium?

Np. podżwirowy plus kubełek. Albo podżwirowy plus kaskada. Albo kubełek plus kaskada. Albo inne warianty. Nie jest ważne jaki producent tylko to, kto używa filtra i jak się nim posługuje. Maszyna do szycia sama nie uszyje ubrań. Jeśli chcesz mieć skuteczny system filtracji poświęć jak najwięcej czasu na przejrzenie dyskusji dotyczących tego tematu, wyrób sobie swój pogląd, wciel go w życie i pilnie obserwuj jak działa. Potem go udoskonalaj. Jeśli jesteś perfekcjonistą to zawsze coś można udoskonalić. filtrowanieZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu