Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
11914
Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

7. Jak długo żyje żółw?

Ależ to życie niesprawiedliwe. Niektóre kilkadziesiąt lat, niektóre dłużej niż ludzie. Ale jednego możesz być pewien, długość jego życia zależy od Ciebie, od diety, temperatury, czystości otoczenia. jeśli chodzi o czerwonolice to podają: tutaj 50-70 http://animal.discovery.com/guides/reptiles/turtles/slider.html tutaj 50-75 http://nis.gsmfc.org/nis_factsheet.php?toc_id=208 tutaj 15-25 http://www.wnyherp.org/care-sheets/Turtles/red-ear-slider.html tutaj 25-30 http://warrensburg.k12.mo.us/animals/kristenr3/ tutaj 40 http://www2.luresext.edu/aquaculture/turtles.htm a tu są podane udokumentowane długości życia (różne gatunki żółwi wodnych, lądowych i nie tylko żółwi) http://www.pondturtle.com/lturtle.htmlZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Żółwie – pytania

  1. Cos jest nie tak z moim żółwiem . Jakoś dziwnie otwiera paszcze i wydłuża szyje jakby chciał zaczerpnąć powietrza . Napręża się przy tym i widać jak się meczy. W momencie łapania powietrza i tego naprężenia powstaje mu takie duże zgrubienie pod ogonem, jakby próbował się wypróżnić. Oprócz tego zupełnie stracił siły. Jest taki wiotki jak go dotykam. Nawet nie próbuje schować się w skorupę, jak robił to dotychczas. Czasami wypluwa z siebie jakaś wydzielinę , jest ona tak jakby zabarwiona krwią . Co mu jest?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu