Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

31. Jak rozmnożyć żółwie?

Rozmnażanie żółwi jest dość trudne. Sam fakt połączenia samca i samicy w jednym (akwa)terrarium nie załatwia sprawy. Nawet, jeżeli odbędą się gody i samica zniesie jaja to doczekanie do wyklucia potomstwa i zapewnienie mu warunków do przeżycia to zajęcie na pełen etat. U niektórych gatunków wymagane jest również przezimowanie żółwia. Więc jeśli naprawdę chcesz poznać smak rodzicielstwa to najpierw poświęć czas na lekturę książek i stron internetowych poświęconych rozmnażaniu Twojego gatunku (tzn. gatunku żółwia oczywiście).

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy