Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

35. Co to jest, jeśli żółwiowi złazi skóra?

Co to jest, jeśli żółwiowi złazi skóra? Złazi mu z szyi, jak jest zanurzony to widać takie cieniutkie strzępki. Czy to normalne, czy jakaś awitaminoza? A: Re: Skóra u czerwonolicego Autor:r2d2 Zrzucanie skóry przez czerwonolicego jest objawem wzrostu, będziesz musiała się do tego przyzwyczaić że praktycznie cały czas będzie schodzić skóra a z łap będą zwisały piękne „firanki”. A: Przeczytaj: Jak żółwiowi schodzi (łuszczy się) skóra.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy