Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
2496
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Warany – pytania

13. Gdzie szukać warana, gdy ucieknie?

Gdy już ucieknie ci waran, musisz sprawdzić wszystkie możliwe opcje ukrycia się jaszczurki, pod łóżkiem, za meblami, musisz mieć pewność że waran nie miał możliwości wyjścia z domu (pozamykane okna itp.), przeszukaj cały pokój/mieszkanie/dom, warany lubią trudno dostępne, ciemne miejsca gdzie przesiadywać może bardzo długi czas, jeżeli wiesz że waran jest nie daleko, a dni mijają warto przywabić go zdechłą (śmierdzącą) myszą, waran może być głodny i przyjść po jedzenie, bądź cierpliwy, to już jest sposób ostateczny, trzeba liczyć się też z tym że waran może wyjść na widok w każdym momencie, dokładnie sprawdzaj wszystkie pomieszczenia, kontrolując je co jakiś czas. Nie możesz spisać warana na straty nie poddawaj się w poszukiwaniach.

Przeczytaj też  Węże - pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Warany – pytania

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu