Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [5]
Loading...
9010
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Gekon płaczący – pytania

Gekon płaczący – Lepidodactylus lugubris  – najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy do zapoznania się z opisem gatunku gekona płaczącego.

Przeczytaj też  Jak kupić zdrowe zwierzę?


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


2 przemyślenia na temat Gekon płaczący – pytania

  1. Artykuł bardzo pomocny bo mam w planie założenie tararrium z tymi ciekawymi gekon ami, ale mam pytanie o wyjazd wakacyjny max 7dniowy i karmienie gekonow, jak sobie z tym poradzić?

    Reply
    1. Myślę że w takim wypadku możesz im dać do miseczki z pionowymi ścianami larwy mącznika młynarka ale muszą być małe. Mączniki nie uciekną z miski a zwierzak się naje ponieważ są dosyć „tłuste,,

      Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu