Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
2496
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Warany – pytania

23. Czy muszę oświetlać terrarium swojego warana?

Koniecznie trzeba oświetlać terrarium warana, daje to dodatkowe źrudło ciepła i samo terrarium prezętuje się ciekawiej gdy jest oświetlone.
Cykl oświetlenia powinien wynosić 10-12 godzin na dobę, żarówki muszą być zabezpieczone przed bezpośrednim kontaktem z jaszczurką. Jeśli możesz zapewnić swojemu pupilowi
prawdziwe nasłonecznienie, zrób to. Pamiętaj, że jaszczurka wystawiona na naturalne nasłonecznienie musi też mieć gdzie się ukryć by nie uległa przegrzaniu.

Przeczytaj też  Magnus Forsberg - wywiad


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Warany – pytania

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu