Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
2291
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Warany – pytania

23. Czy muszę oświetlać terrarium swojego warana?

Koniecznie trzeba oświetlać terrarium warana, daje to dodatkowe źrudło ciepła i samo terrarium prezętuje się ciekawiej gdy jest oświetlone.
Cykl oświetlenia powinien wynosić 10-12 godzin na dobę, żarówki muszą być zabezpieczone przed bezpośrednim kontaktem z jaszczurką. Jeśli możesz zapewnić swojemu pupilowi
prawdziwe nasłonecznienie, zrób to. Pamiętaj, że jaszczurka wystawiona na naturalne nasłonecznienie musi też mieć gdzie się ukryć by nie uległa przegrzaniu.

Przeczytaj też  Zimowanie gadów


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Warany – pytania

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu