Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
479
Cephalotus follicularis - cefalotus bukłakowaty Początkujący, Rośliny owadożerne – Artykuły

Rośliny owadożerne – pytania

Mam pytanie na temat podlewania rosiczek. Czy do tego celu mogę używać wody z akwarium z rybkami? Czy nie posiada ona żadnych szkodliwych związków i składników?

Raczej nie. Woda do roślin owadożernych musi być miękka, natomiast woda odstała (na przykład w akwarium) nie jest wodą miękką, a jedynie pozbawioną chloru. Ponadto związki mineralne mogą się w niej wręcz zagęszczać: dolewamy cały czas wody z kranu a paruje wyłącznie czyste H2O.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu