Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
506
Cephalotus follicularis - cefalotus bukłakowaty Początkujący, Rośliny owadożerne – Artykuły

Rośliny owadożerne – pytania

Kupiłem dzbanecznika, ale zaczęły usychać mu dzbanki. Codziennie go podlewam i spryskuję. Co jeszcze mam robić?

Pisałem już o tym, ale to pytanie jest ostatnio hitem i napiszę o tym jeszcze raz. Otóż moi drodzy czytelnicy zapamiętajcie sobie coś w rodzaju prostego skryptu:

IF {dzbanecznik nie stoi w akwarium} THEN {dzbanków miał nie będzie}

Przykre, ale prawdziwe. Jeśli jest to hybryda, które z reguły są odporniejsze, to możemy postawić ją nad naczyniem z wodą i zraszać kilka(naście) razy dziennie, ale jeśli nie uda nam się tym utrzymać wilgotności co najmniej 80% to dzbanków nie obiecuję. Powodem może być też przestawienie dzbanecznika – niektóre nie lubią przekręcania doniczki (a co dopiero przesłania ich pocztą) do tego stopnia, że nowe dzbanki zaczną im wyrastać po 2 – 3 miesiącach.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu