Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
7662
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Gekon płaczący – pytania

13. W jaki sposób najlepiej jest podawać gekonom płaczącym witaminy i wapń ?

Jeśli jaszczurki otrzymują wystarczającą ilość owoców, to podawanie witamin możemy ograniczyć. Wapń możenmy podawać obsypując nim żywy pokarm, wstawiając do terrarium miseczkę nim wypełnioną, bądź dodając go do owocowych papek (ewentualnie w podobny sposób możemy podać witaminy).

Przeczytaj też  Agama brodata - częste pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Gekon płaczący – pytania

  1. Artykuł bardzo pomocny bo mam w planie założenie tararrium z tymi ciekawymi gekon ami, ale mam pytanie o wyjazd wakacyjny max 7dniowy i karmienie gekonow, jak sobie z tym poradzić?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu