Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
7657
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Gekon płaczący – pytania

11. Jak dużo jedzą gekony płaczące oraz czy koniecznie trzeba podawać im świerszcze?

Jeśli posiadamy np. 3 sztuki gekonów, to wiadomym jest, że dużo nie zjedzą. Im jednak większe stadko, pokarmu potrzeba odpowiednio więcej. Odpowiedniej wielkości świerszcze są bardzo dobrym pokarmem, chociaż karmienie nimi nie jest przymusowe. Równie dobrze spisują się inne owady.

Przeczytaj też  Legwan zielony - iguana iguana - raport rozmnożeniowy


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Gekon płaczący – pytania

  1. Artykuł bardzo pomocny bo mam w planie założenie tararrium z tymi ciekawymi gekon ami, ale mam pytanie o wyjazd wakacyjny max 7dniowy i karmienie gekonow, jak sobie z tym poradzić?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu