Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
7657
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Gekon płaczący – pytania

10. Co zrobić, by gekony płaczące nie poparzyły się o żarówkę?

Żarówkę należy zabezpieczyć doniczką, bądź łupiną kokosa, a wlot można zakryć siatką. Jeśli żarówka ma bardzo słabą moc (niewielkie terraria), to często nie nagrzewa się ona do temperatury, która mogłaby wyrządzić krzywdę gekonowi (uprzednio należy to sprawdzić).

Przeczytaj też  Chcę kupić żółwia!


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Gekon płaczący – pytania

  1. Artykuł bardzo pomocny bo mam w planie założenie tararrium z tymi ciekawymi gekon ami, ale mam pytanie o wyjazd wakacyjny max 7dniowy i karmienie gekonow, jak sobie z tym poradzić?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu