Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
7657
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Gekon płaczący – pytania

14. Czy można brać gekony płaczące na ręce?

Absolutnie nie. Gatunek ten jest tak niewielki, delikatny i płochliwy, że każda próba wzięcia go na rękę mogłaby skończyć się źle. Niechcący można go uszkodzić (nie zdając sobie z tego sprawy), w dodatku wystarczy chwila nieuwagi i gekon po prostu nam ucieknie.

Przeczytaj też  Genetyka - podstawy dziedziczenia na podstawie gekona lamparciego


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Gekon płaczący – pytania

  1. Artykuł bardzo pomocny bo mam w planie założenie tararrium z tymi ciekawymi gekon ami, ale mam pytanie o wyjazd wakacyjny max 7dniowy i karmienie gekonow, jak sobie z tym poradzić?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu