Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
7656
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Gekon płaczący – pytania

12. Czym prócz świerszczy mogę karmić swoje gekony płaczące?

Małe mączniki zaraz po wylince, trojszyki, muszki octówki (najlepiej nielotne), mole woskowe – zarówno larwy jak i ćmy, oraz małe karaczany. Ja skarmiałam karaczanami zielonymi (Panchlora nivea). Nie można też zapomnieć o owocach. Świetnie spisują się pokarmy dla dzieci tzw. gerberki (np. jabłko z bananem lub jabłko z brzoskwinią). L. lugubris to wprost uwielbiają. Serki Danio też są bardzo dobre i chętnie zjadane przez gekony, no i co najważniejsze jest to bogate źródło wapnia i witamin.

Przeczytaj też  Straszyki, patyczaki, liśćce


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Gekon płaczący – pytania

  1. Artykuł bardzo pomocny bo mam w planie założenie tararrium z tymi ciekawymi gekon ami, ale mam pytanie o wyjazd wakacyjny max 7dniowy i karmienie gekonow, jak sobie z tym poradzić?

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu