Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
855
Produkty – Podłoża

Plantation Soil – podłoże do terrarium tropikalnego

  • w 100% naturalne podłoże,
  • idealne dla terrariów z naturalnym wystrojem,
  • znacząco zwiększa poziom wilgotności powietrza w terrarium,
  • stymuluje naturalne instynkty do kopania i zagrzebywania się,
  • jest odżywczym podłożem dla żywych roślin.

Plantation Soil to podłoże do terrarium tropikalnego wykonane z sprasowanych skorup orzechów kokosowych pochodzących z Azjatyckich plantacji. To ekologiczne podłoże jest idealne dla zwiększenia wilgotności w terrarium, oraz jest całkowicie bezpieczne dla płazów lub zwierząt kopiących. Dzięki właściwościom higroskopijnym Plantation Soil może być stosowane jako podłoże do inkubacji. W 100% naturalne podłoże Plantation Soil może być używane również jako odżywcze podłoże dla żywych roślin w terrarium.

Tłumaczenie: Patryk Jakim 'knypol’

Przeczytaj też  Snake Bedding


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu