Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [5]
Loading...
2209
Produkty – Podłoża

Forest Moss – podłoże do terrarium tropikalnego

  • Całkowicie naturalny leśny mech (bez dodatków chemicznych i barwników),
  • idealny dla płazów oraz zwierząt zamieszkujących tereny podmokłe,
  • doskonale nadaje się do używania w wilgotnych kryjówkach,
  • bardzo dobrze sprawdza się jako podłoże do zniosu oraz inkubacji jaj.

Exo Terra Forest Moss to prawdziwy skompresowany mech rosnący w tropikalnej Azji. To ekologiczne podłoże jest idealne dla zwiększenia wilgotności w terrarium i jest całkowicie bezpieczny dla żab , salamander oraz zwierząt ryjących lub kopiących. Exo Terra Forest Moss jest bardzo chłonne – idealne do wilgotnych kryjówek takich jak Exo Terra Reptile Cave lub Exo Terra Snake Cave. Jest to również idealne podłoże do składanie jaj lub ich inkubacji.

Tłumaczenie: Patryk Jakim 'knypol’

Przeczytaj też  Coco Husk - podłoże do terrarium tropikalnego


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu