Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [5]
Loading...
7495
Początkujący, Mrówki – Artykuły, Owady – Artykuły

Mrówki – pytania

10. Jak często karmić mrówki?

Porcje posiłków muszą być dopasowane do wielkości koloni. Nie podamy przecież pół udka z kurczaka kolonii która liczy 20 osobników! Więc podajemy mało, a często. Musimy uwzględnić przede wszystkim wielkość kolonii i sami dopasować ile? kiedy? oraz w jakich porach podawać posiłki. Rano i wieczorem/popołudniu i wieczorem (preferuje tę opcję). Jeżeli zmniejszymy racje, wtedy możemy je podzielić na 3 posiłki w ciągu dnia (rano/popołudniu/wieczorem). Jeżeli podamy zbyt dużo pokarmu mrówki po prostu go zostawią i będzie on gnił na arenie. Wszystko musi wyniknąć z naszych obserwacji, każda kolonia jest inna i każda będzie spożywała inaczej.

Przeczytaj też  Modliszki - pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu