Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
1737
Trioceros jacksonii xantholophus - kameleon Jacksona Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Kameleon Jacksona – pytania

Jeśli decyduje się na zakup osobnika CB w jakim wieku powinien być?

Sprzedawany osobnik powinien mieć minimum 2 miesiące. Osobnik w tym wieku jest już dobrze rozkarmiony, jednakże ogólnie nie polecam przy tym gatunku zakupu tak młodych i wrażliwych osobników.

Dla osób które nie miały wcześniej do czynienia z kameleonami a szczególnie kameleonami „górskimi” odpowiedni będzie osobnik 4-5 miesięczny. Osobniki które dożyły do tego wieku były trzymane w odpowiednich warunkach, na odpowiedniej suplementacji i diecie.

 ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu