Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
1737
Trioceros jacksonii xantholophus - kameleon Jacksona Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Kameleon Jacksona – pytania

Czy kameleon Trioceros jacksonii xantholophus nadaje się na pierwszego gada czy tez kameleona?

Z całą pewnością kameleon ten nie nadaje się na pierwszego gada, jest gatunkiem różniącym się w warunkach hodowli od wielu wybieranych na pierwsze jaszczurki, o wiele bardziej delikatnym, niewybaczającym błędów hodowlanych.

Osoby które posiadają doświadczenie w hodowli innych gadów, niekoniecznie kameleonów mogą zdecydować się na ten gatunek. Należy jednak bezwzględnie dowiedzieć się o różnicach w hodowli kameleonów od innych jaszczurek nadrzewnych a które to w przypadku tego kameleona są jeszcze większe.

 ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu