Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
424
Produkty – Podłoża

Snake Bedding

Podłoże Snake Bedding jest:
– wolne od kurzu (odpylone),
– niezwykle miękkie,
– bardzo chłonne, oraz dodatkowo redukuje nieprzyjemny zapach.

Exo Terra Snake Bedding, biodegradowalne podłoże dla gadów wykonane z nieprzetworzonego drewna, jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących i profesjonalnych hodowców gadów . Exo Terra Snake Bedding jest wolne od kurzu i bardzo miękkie, co czyni je idealnym nawet dla najbardziej wrażliwych gatunków. Jego wysoka absorpcja (3 : 1) , w połączeniu z jego szybko schnącymi właściwościami , sprawia że to w 100% naturalne podłoże zapewnia bardzo niskie koszty utrzymania gada.

Instrukcja stosowania:
Upewnij się, że do terrarium lub pojemnik hodowlany jest czysty i suchy. Rozsyp podłoże równomiernie (co najmniej 2,5 cm / 1 „) na dnie terrarium lub pojemnika. Zabrudzenia usuwaj codziennie, całkowita wymiana podłoża jest zalecana co 8 tygodni lub gdy jest to konieczne. Uwaga : zaleca się usunąć gady z terrarium w trakcie karmienia .

Przeczytaj też  Coco Husk - podłoże do terrarium tropikalnego


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu