Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
1368
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Kameleon jemeński – pytania

 

Opracowanie Lilith forum terrarium.pl.

Mam nadzieję, że to pomoże w rozwiązaniu większości podstawowych problemów z kameleonami. Szczerze powiedziawszy, to jeśli ktoś potrzebuje stresującego się, nienażartego, a mimo to wiecznie głodującego zwierzątka, jeśli dysponuje workiem pieniędzy i dużą ilością czasu to kameleon jest idealnym wyborem :) Przesadzam? Pierwsze terrarium około 1000 zł, drugie terrarium już około 3000 zł, a to jeszcze nie wszystko;), karma miesięcznie około 120 zł, stres „bo ten choleryk znów nie je”, albo „ta cholera znów się samo zaciążyła”, świergot kilkuset dorosłych świerszczy – bezcenne;).
Jeśli ktoś będzie chciał poprawić lub uzupełnić serdecznie zapraszam.ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu