Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [3]
Loading...
6653
Początkujący, Straszyki – Artykuły

Straszyki – pytania

5. Dlaczego mój straszykowaty ma

Owad może być odwodniony, trzeba dać mu wody. Należy spryskać terrarium, wtedy straszyk powinien napić się i za jakiś czas kłopot zniknie. Równie dobrze przyczyną mozę być pokarm, który jest niewłaściwy lub go brak. Kolejną przyczyną może być zatrucie. Jednak najczęściej w takich przypadkach owad może być także świeżo po wylince. Dośc często po opróżnieniu odwłoku z jajek jest podobny efekt jakby owad był odwodniony albo chory gdyż nagle staje się chudy.

Przeczytaj też  Terrarium dla straszyków


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu