Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [3]
Loading...
6653
Początkujący, Straszyki – Artykuły

Straszyki – pytania

3. Czym karmić patyczaki i straszyki?

Najlepszym pokarmem dla straszykowatych są liście malin, jeżyn i truskawek. Są to sprawdzone pokarmy. Oczywiście nie należy podawać pryskanych chemicznie liści , ponieważ można otruć owady. Innymi pokarmami, które z powodzeniem stosuje się są dęby, róże, sałata, pietruszka, eukaliptus, dębik ośmiopłatkowy, akacja, ostrokrzew, głóg i bluszcz – to ryzykowny pokarm – dla patyczaków jest nieszkodliwy, ale za to niektóre starszymi mogą po nim paść.

Przeczytaj też  Telemetria w badaniach owadów i płazów


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu