Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
4097
Aktualizacje

Nowa odsłona terrarium.com.pl, czyli magazyn terrarium!

Serdecznie witamy na nowej odsłonie!

Nowa witryna nabiera kolorów, zostały poprawione prawie wszystkie artykuły, uzupełniony został materiał zdjęciowy.

  • Na nowej odsłonie możecie komentować materiały (zarówno bezpośrednio na stronie – lepiej, jak i poprzez FB komentarze); artykuły, opisy gatunkowe, wiadomości, itp. poprzez logowanie się kontem z terrarium.pl.
  • Zachęcamy do udziału w budowaniu storny, przesyłania do nas wiadomości, artykułów, opisów gatunkowych, doświadczeń hodowlanych, raportów rozmnożeniowych i ukąszeniowych… więcej w dziale Dodaj artykuł.

 

Aktualizacje 

23-11-2015

  • Dodanie kategorii w opisach gatunkowych, uproszczenie poruszania się po kategoriach.
  • Zwiększona prędkość magazynu po problemach z obciążeniem
  • Czat w pasku dolnym, jako szybka pomoc dla głównie początkujących terrarystów, możliwość wymiany doświadczeń hodowlanych online (po wejściu trzeba wybrać pokój Terrarystyka)

24-11-2015

  • Dodano formularz kontaktowy
  • Przymiarki przed uruchomieniem działu Wydarzenia

 

Ważna informacja

W chwili obecnej można korzystać z konta z terrarium.pl logując się nazwą użytkownika lub emailem, w przypadku odzyskania hasła na nowej wersji terrarium.com.pl. W przyszłości bedą działały hasła z terrarium.pl i aktualne dane bedą znajdowały się dalej na terrarium.pl! Rejestracja na terrarium.com.pl nie istnieje, wszystkie konta są kontami z terrarium.pl!

W chwili obecnej nie zostały jeszcze przeniesione wiadomości z forum Terrarystyka na forum terrarium.pl, będą przenoszone.

Przeczytaj też  Nowe zdjęcia, ulepszona nawigacja, nowe wydarzenia...


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Nowa odsłona terrarium.com.pl, czyli magazyn terrarium!

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu