Ocena 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...
4106
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Felsumy – pytania

20. Jakie ogrzewanie stosować?

Kwestia ogrzewania została zamieszczona w temacie sposoby ogrzania terrarium jaszczurek.
Wszystkie typowe błędy/pomyłki popełniane przez terrarystów zostały zaznaczone na czerwone. Zanim zabierzesz się za system grzewczy, zastanów się, czy przede wszystkim jest Ci to potrzebne w terrarium (być może temperatura u Ciebie w pokoju jest na tyle wystarczająca, ze kabel grzewczy/mata grzewcza/promiennik cieplny nie będzie potrzebny). Następnie dobierz odpowiednia moc kabla/maty/promiennika, by nie przegrzać jaszczurek. nie uszkodzić terrarium (czyt. nie doprowadzić do pęknięcia szyby. Sposoby odpowiedniego montażu znajdziesz, na forum terrarium.pl)

Przeczytaj też  Temperaturowa determinacja płci gadów (TSD)


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu