Ocena 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...
3601
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Felsumy – pytania

19. Moja felsuma złożyła jaja, co mam z nimi zrobić?

Są dwie możliwości: pierwsza – w przypadku, kiedy samica przykleiła jaja do szyby terrarium, można jes zabezpieczyć tak, by dorosłe nie uszkodziły/zniszczyły jaj i poczekać, aż młode się wyklują, następnie przenieść je do osobnego terrarium, ponieważ dorosłe będą przejawiały wobec nich agresje. Druga – przenosimy jaja do inkubatora. Należy uważać na to, by nie zmienić położenia jaj, gdyż można w ten sposób uszkodzić zarodki. W tym celu można zaznaczyć pozycje jajek ołówkiem/mazakiem. Więcej o inkubatorze tutaj.

Przeczytaj też  Jaszczurki - podstawy hodowli


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu