Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Skorpiony – Artykuły

Skorpiony – pytania

43. Czy skorpiony widzą światło czerwone oraz UV?

Skorpiony nie widzą światła czerwonego oraz promieniowania ultrafioletowego. W żaden sposób nie przeszkadza im to w normalnej egzystencji. Czerwone światło może być więc stosowane również jako nocne oświetlenie pojemników hodowlanych. Pod wpływem promieniowania UV natomiast skorpiony świecą na kolor . Nie należy jednak wystawiać ich długotrwale na takie światło, gdyż po pewnym czasie zdolność „świecenia” stopniowo zanika.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy