Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [3]
Loading...
6653
Początkujący, Straszyki – Artykuły

Straszyki – pytania

12. W czym hodować patyczaki i straszyki?

Owady te można hodować w przeróżnych zbiornikach, wszystko zależy od hodowcy. Można stosować plastikowe faunaboxy, plastikowe pojemniczki, słoiki, akwaria po rybkach oraz specjalne terraria. Należy jednak pamiętać, iż akwarium winno być zabezpieczone od góry siatką lub przepuszczalnym materiałem. Terraria można budować ze sklejki, płyt meblowych, szkła itp. Bardzo często spotyka się insektaria o drewnianym szkielecie i ścianach z siatki.

Przeczytaj też  Legwan zielony - pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu