Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [3]
Loading...
688
Logo giełd zagranicznych Pozostałe

Wiadomości z zagranicznych giełd terrarystycznych (Październik 2021)

Giełda terrarystyczna Hamm rusza od 2022 roku.

➡️ W 2020 roku organizatorzy giełdy w Hamm podjęli decyzję o kontynuowaniu giełdy (o czym pisaliśmy tutaj: Czy 2020 to ostatni rok dla giełdy terrarystycznej w Hamm?), jednak niedawno pojawiły się plotki, że giełda z różnych przyczyn znowu zostanie odwołana i już nigdy się nie odbędzie. Organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw i tym razem zdementowali te plotki w swoim ostatnim poście na facebooku. Przy okazji podali terminy na 2022 rok i jeśli sytuacja z COVID-19 w Niemczech na to pozwoli to giełda startuje w marcu 2022.

Żródło

Aquaterra Brno zawieszona na 2 lata.

➡️ Jak informują organizatorzy giełdy w Czechach, Aquaterra Brno zostanie zawieszona na 2 lata. Ma to związek z remontem hali, w której giełda się odbywała. Giełda te będzie miała 2-letnią przerwę chyba, że organizatorom uda się znaleźć halę zastępczą, jednak szanse na to są dość małe.

Żródło

Ziva Exotica w Pradze rusza od 6 listopada tego roku – obowiązywać będą dodatkowe zakazy.

➡️ 6 listopada odbędzie się pierwsza giełda po pandemii COVID-19, którą udało się zorganizować w Pradze. Niestety na nowej edycji giełdy będzie obowiązywał zakaz sprzedaży jadowitych węży. Ma to związek ze zmianami w regulaminie hotelu, który zakazuje wprowadzania tego typu zwierząt na teren obiektu gdzie znajduje się także hala giełdy. Następny termin to 9 stycznia 2022 roku. Jako ciekawostkę można dodać, że w trakcie pandemi, a co za tym idzie zakazu organizowania spotkań i giełd, Ziva Exotica w Pradze jako jedyna organizowała spotkania online na których hodowcy mogli wymieniać się doświadczeniem.

Źródło

 

Wszystkie terminy giełd znajdziecie jak zawsze w naszym kalendarzu na stronie www.terrarium.com.pl/wydarzenia

 ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu