Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
496
Giełda terrarystyczna Hamm Pozostałe newsy

Czy 2020 to ostatni rok dla giełdy terrarystycznej w Hamm?

 

Aktualizacja: 2020.08.20

Oczywiście zamieszanie spowodowane pandemią koronawirusa pewnie nie jednemu pokrzyżowało plany. Na szczęście dla giełdy terrarystycznej w Hamm organizatorzy postanowili działać dalej i już podali terminy na 2021 rok. Niestety terminy z 2020 roku (oprócz grudniowego, który jest pod mocnym znakiem zapytania) zostały odwołane.

Czy 2020 to ostatni rok dla giełdy terrarystycznej w Hamm?

Giełda terrarystyczna w Hamm to jedna z największych, o ile nie największa giełda terrarystyczna w Europie. Każde wydarzenie dobiega jednak kiedyś końca. Organizatorzy giełdy terrarystycznej w Hamm zastanawiają się właśnie nad dalszym losem tego wydarzenia. Rok 2020 jest już rozplanowany, co można sprawdzić w naszym kalendarzu wydarzeń, jednak następny 2021 rok stawiany jest pod dużym znakiem zapytania. Organizatorzy chcieliby poświęcić czas swojemu hobby, a tworzenie takich wydarzeń zapewne jest czasochłonne. My oczywiście trzymamy kciuki, żeby giełda trwała jak najdłużej, rozumiemy jednak że może to być niemożliwe z wielu przyczyn. Zatem jeśli ktoś chciał odwiedzić jedną z największych giełd terrarystycznych ten rok może być ostatnią szansą dla was.

Źródło:ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu