Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
263
Produkty – Podłoża

Riverbed Sand

Riverbed Sand jest idealnym rozwiązaniem dla wielu gatunków żółwi wodnych, ponieważ piasek jest ich preferowanym podłożem w środowisku naturalnym. Żółwie miękkoskorupowe (żółwiaki) szczególnie lubią wybierać drobny piasek by móc w nim kopać oraz zagrzebywać się. Również inne gatunki zwierząt wodnych, lub wodno-lądowych będą czerpać korzyści z używania Riverbed Sand dzięki jego miękkiej i delikatnej strukturze (szorstkie i ostre podłoża np. żwir mogą z łatwością poranić zwierze). Dodatkowym atutem Riverbed Sand jest łatwość jego wydalenia w przypadku połknięcia – w przeciwieństwie do np. kamieni lub żwiru, które mogą spowodować niestrawność czy nawet zaczopowanie zwierzęcia. Wytworzony naturalnie, przez nurt Afrykańskich rzek, Riverbed Sand jest idealnym i bezpiecznym podłożem do akwariów i akwaterrariów.

Przeczytaj też  Snake Bedding


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu