Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [5]
Loading...
5550
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Eublefar (Gekon*) lamparci – pytania

4. Dlaczego mój gekon lamparci jest cały biały?

Gekony Lamparcie stają się białe gdy zbliża się czas zrzucenia starej skóry, czyli tzw. linienie. Stara skóra wysycha i musi zostać zrzucona, a na jej miejsce pojawia się nowa. Gdy zauważymy, że nasz gekon robi się biały, należy zwiększyć wilgotność, aby łatwiej mu było zrzucić starą skóre. Niestety wylinki nie będziemy mogli zabrać i np. schować na pamiątke ponieważ gekony lamparcie jak wiadomo są jaszczurkami bardzo higienicznymi i starą skórę poprostu zjadają. Tak więc gdy Twój gekon zrobi się biały, nie martw się, to wylinka i zwiększ mu wilgotność.

Przeczytaj też  Legwan zielony - pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu