Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [4]
Loading...
9435
Początkujący, Wije – Artykuły

Skolopendry – pytania

20. Kiedy i jak mogę oddzielić młode skolopendry od matki?

Młode kiedy nabiorą już barw i przejdą pierwszą wylinkę uznawane są za samodzielne skolopendry, możemy je jednak trochę dłużej razem potrzymać. Dla każdego malucha należy przygotować oddzielny pojemnik wraz z wykonaną wentylacją (świetnie nadają się pojemniczki po sałatkach z marketów). W pojemniku trochę wilgotnego podłoża, które również będzie służyło za tymczasową kryjówkę. Po oddzieleniu przechodzimy do karmienia – kawałkami mączników, wylęgiem świerszcza, małymi karaczanami, etc. Odpadki usuwamy regularnie następnego dnia i nie zapominamy o kontroli wilgotności.

Przeczytaj też  Warany - pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Skolopendry – pytania

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu