Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
9039
Początkujący, Wije – Artykuły

Skolopendry – pytania

13. Czy oraz dlaczego mogę hodować wraz ze skolopendrą stonogi?

Stonogi (Isopoda) stanowią coraz popularniejszą wśród hodowców grupę zwierząt. Ich niewątpliwym plusem i głównym celem hodowli jest ‘sprzątanie’. Isopoda wyjadają niezjedzone resztki posiłków naszej skolopendry, przy czym są na tyle małe, że nie stanowią celu ataku skolopendry (pomijam młodziki). Ich kolejnym niewątpliwym atutem jest to iż w żaden sposób nie są w stanie zagrozić skolopendrze, namnażają się tylko do poziomu wystarczającego pożywienia, kiedy pożywienia (odpadków) jest mniej ich liczebność się zmniejsza. Nie potrzebują żadnych specjalnych warunków, żyją w ściółce.

Przeczytaj też  Legwan zielony - pytania


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat Skolopendry – pytania

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu