Uwaga w czasach pandemii często zmieniają się terminy giełd, prosimy zawsze upewnić sięco do giełdy że odbędzie się na stronie organizatora!
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [1]
Loading...
15
Polecane, Wydarzenia polskie, Wydarzenia polskie – Warszawa

✅ [Online] Konferencja weterynaryjna – Keep calm and save exotic pets IV

[Online] Konferencja weterynaryjna – Keep calm and save exotic pets IV

IVSA Poznań ma przyjemność zaprosić na czwartą już edycję konferencji „Keep calm and save exotic pets”, poświęconej medycynie zwierząt egzotycznych.
Ta edycja będzie wyjątkowa pod kilkoma względami. Po raz pierwszy w historii konferencja odbędzie się online, ale za to przygotowaliśmy dla Was aż dwa dni pełne egzotycznej wiedzy!
Wydarzenie jest bezpłatne. Szczegóły dotyczące rejestracji oraz prelegentów już niebawem!

Sprawdź czy ktoś również nie wybiera się na te wydarzenie lub zaoferuj własny transport:
https://www.terrarium.pl/forum/167-wspolne-przejazdy-wspolne-zamowienia/

Ogłoszenia na giełdę i nie tylko można znaleźć w dziale ogłoszeń:
https://www.terrarium.pl/forum/3-ogloszenia-terrarystyczne/ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu