Uwaga w czasach pandemii często zmieniają się terminy giełd, prosimy zawsze upewnić sięco do giełdy że odbędzie się na stronie organizatora!
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [11]
Loading...
10210
Polecane, Wydarzenia polskie, Wydarzenia polskie – Poznań

✅ [Poznań] Exotic Fest – Poznań

Informacja organizatora

Zapraszamy na pierwszą edycję Exotic Fest Poznań. Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (hala numer 6) w godzinach od 10:00 do 16:00.
Zwiedzający będą mogli zobaczyć wiele okazów zwierząt terrarystycznych i akwarystycznych. W jednym miejscu spotkają się pasjonaci gadów, płazów, owadów, pajęczaków, ślimaków, wijów, ryb, skorupiaków, roślin egzotycznych i akwarystycznych. Dodatkowo na miejscu będzie można zakupić terraria oraz niezbędne wyposażenie do hodowli zwierząt.
Nawiąż kontakty i uzyskaj porady od najlepszych hodowców z Polski. Poznaj nowych ludzi i rozwijaj swoją pasje. Ucz się i odkrywaj nowe gatunki zwierząt i roślin. Jedyne takie targi terrarystyki, akwarystyki i botaniki w Polsce.

Sprawdź czy ktoś również nie wybiera się na te wydarzenie lub zaoferuj własny transport:
https://www.terrarium.pl/forum/167-wspolne-przejazdy-wspolne-zamowienia/

Ogłoszenia na giełdę i nie tylko można znaleźć w dziale ogłoszeń:
https://www.terrarium.pl/forum/3-ogloszenia-terrarystyczne/ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.


Jedno przemyślenie na temat ✅ [Poznań] Exotic Fest – Poznań

  1. Poszukuję sympatycznych panów, którzy w tym dniu mieli swoje stoisko z młodymi, malutkimi wężami zbożowymi… Bardzo proszę o ich kontakt. Będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam

    Reply

Dodaj swoje przemyślenie na temat artykułu