Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Szyszkowce – pytania

11. Czy mogę trzymać w terrarium dwa samce szyszkowców?

Mimo, że stosunkowo silna agresja może występować pomiędzy samicami (należy więc, w każdym wypadku zadbać o odpowiedni wystrój jak i wielkość terrarium) to walki pomiędzy samcami mogą być szczególnie nasilone. Może to doprowadzić do sytuacji, w której osobnik słabszy często pozostaje w kryjówce, a także do jego śmierci lub poważnych uszkodzeń ciała w wyniku starć z osobnikiem silniejszym. Z tego powody nie należy trzymać w terrarium więcej niż jednego samca.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy