Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Ocena 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Loading...
3508
Początkujący, Jaszczurki – Artykuły

Felsumy – pytania

20. Jakie ogrzewanie stosować?

Kwestia ogrzewania została zamieszczona w temacie sposoby ogrzania Terrarium jaszczurek.
Wszystkie typowe błędy/pomyłki popełniane przez terrarystów zostały zaznaczone na czerwone. Zanim zabierzesz się za system grzewczy, zastanów się, czy przede wszystkim jest Ci to potrzebne w Terrarium (być może temperatura u Ciebie w pokoju jest na tyle wystarczająca, ze kabel grzewczy/mata grzewcza/promiennik cieplny nie będzie potrzebny). Następnie dobierz odpowiednia moc kabla/maty/promiennika, by nie przegrzać jaszczurek. nie uszkodzić Terrarium (czyt. nie doprowadzić do pęknięcia szyby. Sposoby odpowiedniego montażu znajdziesz, na forum Terrarium.pl)

Przeczytaj też  Partenogeneza u płazów i gadów


ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Post Comment