Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Skorpiony – Artykuły

Skorpiony – pytania

40. Czy skorpion wspinał się będzie po pionowych powierzchniach?

W przeciwieństwie do ptaszników, skorpiony nie są w stanie wspinać się po pionowych powierzchniach plastikowych czy szklanych. Dlatego też hodowla ich (oczywiście przy odpowiednim podejściu do sprawy) jest stosunkowo bezpieczna. Należy jednak wziąć pod uwagę, że szczególnie młode osobniki wykorzystać mogą silikon łączący ścianki pojemnika hodowlanego, drobne rysy, czy nawet kamień z wody osadzony na ściankach, aby się po nim wspinać. Między innymi dlatego konieczne jest przykrycie w pojemniku hodowlanym.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy