Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Skorpiony – Artykuły

Skorpiony – pytania

30. Czy można brać skorpiona na ręce?

W żadnym wypadku nie poleca się brania skorpionów na ręce – przede wszystkim nie ma takiej konieczności. Czynności typu sprzątanie pojemnika, określanie płci skorpiona, czy robienie mu zdjęć, wykonać możemy w odpowiednio do tego przygotowanych pojemnikach. Podczas brania skorpiona na rękę, narażamy na niebezpieczeństwo zarówno skorpiona, jak i samego siebie. Jeśli ktoś chce mieć zwierzątko – przytulankę niechaj kupi sobie pluszaka, a jeśli chce zaszpanować przed znajomymi niechaj czyni to w inny sposób.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy