Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Skorpiony – Artykuły

Skorpiony – pytania

14. Jak poznać że samica jest w ciąży?

Tak naprawdę stuprocentowej pewności prawie nigdy mieć nie będziemy. To, że samica robi się gruba nie musi oznaczać ciąży – a na przykład zwykłe tycie. Ciężarna samica, w odróżnieniu od otyłej, robi się szersza szczególnie tuż za połową długości swego głowotułowia. Warto jest też dokładnie obejrzeć samice, gdyż pod membraną międzysegmentową mogą być widoczne embriony (oczywiście zależy od stadium rozwoju ciąży, oraz gatunku).

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy