Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [7]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Modliszki – Artykuły, Owady – Artykuły

Modliszki – pytania

6. Jaki pokarm dla modliszek jest najlepszy?

W warunkach naturalnych znakomitą większość pokarmu stanowią owady latające. Najlepiej więc zapewnić tego typu pokarm w hodowli świetnie sprawdzają się muchy i mole woskowe. Dobrym i pożywnym pokarmem są także karaczany i świerszcze, nie powinny stanowić one jednak głównego źródła pokarmu. Uwaga: świerszcze mogą zaatakować modliszkę !!!! Nie polecamy larw much, drewnojadów i mączników. Z naszego doświadczenia wynika, że modliszki karmione owadami latającymi żyją dłużej. Niektóre z grup modliszek mają specyficzne wymagania pokarmowe, informacje na ten temat zamieściliśmy w opisach poszczególnych rodzin.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy