Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

7. Jak długo żyje żółw?

Ależ to życie niesprawiedliwe. Niektóre kilkadziesiąt lat, niektóre dłużej niż ludzie. Ale jednego możesz być pewien, długość jego życia zależy od Ciebie, od diety, temperatury, czystości otoczenia. jeśli chodzi o czerwonolice to podają: tutaj 50-70 http://animal.discovery.com/guides/reptiles/turtles/slider.html tutaj 50-75 http://nis.gsmfc.org/nis_factsheet.php?toc_id=208 tutaj 15-25 http://www.wnyherp.org/care-sheets/Turtles/red-ear-slider.html tutaj 25-30 http://warrensburg.k12.mo.us/animals/kristenr3/ tutaj 40 http://www2.luresext.edu/aquaculture/turtles.htm a tu są podane udokumentowane długości życia (różne gatunki żółwi wodnych, lądowych i nie tylko żółwi) http://www.pondturtle.com/lturtle.html

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy