Uwaga ten artykuł wymaga sprawdzenia i poprawek. Jeśli uważasz że jestes w stanie sprawdzić ten tekst, napisz do nas.
Oceń 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek [2]
Loading...
Kategorie: Początkujący, Żółwie – Artykuły

Żółwie – pytania

44. Na jakich stronach internetowych znajdę maximum informacji o moim żółwiu?

Niestety, podobnie jak ciężko wskazać dobre książki o żółwiach (szczególnie po polsku), tak i trudno wskazać uznane przez wszystkich strony zawierające niezbędne kompendium informacji i pozbawione błędów. Gdy przejrzysz forum zauważysz, że właściciele czerwonolicych mają najłatwiejsze zadanie. Niestety obowiązuje zasada im rzadszy żółw tym trudniej o dobre informacje w naszym języku. Skorzystaj z działu Strony WWW a jak to nie pomoże to z zestawu wyszukiwarka + słownik.

ZABRANIA SIĘ kopiowania zdjęć oraz utworów (artykułów) w całości lub w części BEZ ZGODY właściciela i administratora strony.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji.

Powiązane wpisy